O nás

Účtovná kancelária Manitek vznikla ako spoločný projekt manželov, nadšencov pre ekonomické čísla a prácu s dátami, ktorí mali jasný cieľ. Našou víziou je využiť dlhoročné skúsenosti v oblasti účtovníctva, daní, kontrolingu, správy dát a softvérových riešení v praxi pri pomoci našim klientom pri realizácii ich biznisu.

Veríme, že sme partnerom, ktorý vie kompetentne a efektívne podporiť všetky typy zákazníkov, ktorí potrebujú podať pomocnú ruku s účtovníctvom. Služby radi poskytneme firmám, ktoré:

  • hľadajú outsourcing účtovníctva a prajú si kvalitne vedenú agendu v ich vlastnom softvéri,
  • očakávajú kvalitné ekonomické informácie, ktoré dosiahneme s pomocou našich IT systémov a poskytnutím komfortných výstupov,
  • radi externe podporíme aj firmy, ktoré môžeme odborne sprevádzať pri využívaní modulov financie a distribúcia v ERP systéme IFS Applications, keďže tento systém je už viac ako 17 rokov kľúčovým nástrojom aj v našom pracovnom živote.

Cieľom Manitek je ponúkať malým a stredným firmám nielen spoľahlivé účtovnícke služby, ale aj partnerský prístup k ostatným oblastiam vnútropodnikového riadenia spoločností.

Vďaka cenným skúsenostiam z rôznych oblastí sa Manitek zaujíma o komplexnosť riešenia problematiky u zákazníka, nie iba o účtovno-daňové aspekty riešení. Veľmi nás teší, keď sa aj vďaka našej práci darí našim klientom ekonomicky rásť a keď sa v rámci spolupráce stávame súčasťou tímu riadenia firmy.